Chcę złożyć zapytanie ofertowe
Dziękuję, nie jestem zainteresowany
DANE KONTAKTOWE
Oświadczam, iż podane wyżej dane osobowe przekazuję dobrowolnie i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Nova Finance M. Schulz, P. Nycz Sp. J. w celach marketingowych.
Niezależni doradcy finansowi
o firmie          oferta leasingu         dla dostawców         Pożyczka pod fundusze unijne         praca
leasing z doradcą Nova Finance
skontaktuj się z doradcą
ocena zdolności leasingowej
leasing na 5

wynajem_maszyn

 

Walka o klienta nie ogranicza się już tylko do oferowania atrakcyjniejszej ceny czy technicznie doskonalszego produktu. Skuteczna walka konkurencyjna to przede wszystkim zrozumienie potrzeb klienta. Długoterminowy wynajem maszyn z wykorzystaniem leasingu to propozycja dla dystrybutorów, którzy szukają nowych rozwiązań dla swoich klientów na coraz bardziej wymagającym rynku.

 

Problem ze sprzedażą maszyn? Mamy dla Państwa rozwiązanie!


Wiele firm używających maszyn nie ma potrzeby ich kupna. Firmy te potrzebują określonych narzędzi, aby móc zrealizować zlecone prace. Potrzebą klienta w takim przypadku jest możliwość używania maszyn oraz ich niezawodność przez czas trwania kontraktu. Ponadto wielu potencjalnych nabywców Państwa maszyn nie jest w stanie spełnić coraz bardziej rygorystycznych warunków stawianych przez banki i firmy leasingowe. Przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązanie, które pozwoli uatrakcyjnić Państwa ofertę i usatysfakcjonować klientów.

 

Co oferujemy?


Oferujemy Państwu usługę łączącą zalety leasingu z zaletami wynajmu długoterminowego. Dzięki leasingowi maszyn nie zamrażacie Państwo kapitału swojej firmy. Oferowanie możliwości wynajmu maszyn wraz obsługą serwisową to uatrakcyjnienie oferty i nowe źródło przychodów.

 

Korzyści dla Państwa:

  • uwolnienie kapitału, który może być wykorzystany na inne cele, np. na rozwój przedsiębiorstwa,
  • zwiększenie płynności finansowej firmy,
  • zwiększenie sprzedaży poprzez możliwość obsłużenia klientów, którzy wcześniej nie mogliby bądź nie chcieliby skorzystać z Państwa oferty,
  • uatrakcyjnienie oferty powoduje znaczące zwiększenie liczby zainteresowanych Państwa maszynami,
  • więcej zleceń dla Państwa Serwisu - w umowie najmu gwarantują sobie Państwo wyłączność na okresowe przeglądy wynajmowanej maszyny,
  • maszyny zaczynają dla Państwa zarabiać, do tej pory generowały koszty związane z magazynowaniem,
  • Państwa klient otrzymuje satysfakcjonujący go produkt - maszynę wraz z serwisem na czas kontraktu,
  • wynajem jest korzystniejszą alternatywą do gwarancji odkupu - mają Państwo kontrolę nad wynajmowaną maszyną poprzez dokonywanie regularnych wizyt serwisowych u klienta,
  • dobry stan techniczny maszyny pozwala na jej łatwiejsze zbycie po wynajmie. Wynajmowana maszyna jest bowiem regularnie serwisowana, a jej prawidłowe użytkowanie może być przez Państwa monitorowane.

 

Usługę wynajmu proponujemy Państwu stosować w przypadkach, gdy klient potrzebuje urządzenia na okres krótszy, niż minimalny okres leasingu operacyjnego, bądź gdy klient nie jest w stanie, lub nie chce skorzystać z finansowania zewnętrznego.

 
JoomlaWatch Stats 1.2.6 by Matej Koval