Chcę złożyć zapytanie ofertowe
Dziękuję, nie jestem zainteresowany
DANE KONTAKTOWE
Oświadczam, iż podane wyżej dane osobowe przekazuję dobrowolnie i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Nova Finance M. Schulz, P. Nycz Sp. J. w celach marketingowych.
Niezależni doradcy finansowi
o firmie          oferta leasingu         dla dostawców         Pożyczka pod fundusze unijne         praca
leasing z doradcą Nova Finance
skontaktuj się z doradcą
ocena zdolności leasingowej
leasing na 5

stock


Posiadanie szerokiego asortymentu urządzeń w ciągłej sprzedaży daje dystrybutorom możliwość szybkiej reakcji na potrzeby klientów. Zakup dużej ilości maszyn ze środków własnych firmy może stanowić jednak istotny problem. Wychodząc naprzeciw potrzebom dystrybutorów, proponujemy dwa rozwiązania,  które pomogą Państwu oferować szeroki asortyment maszyn ?od ręki?, bez konieczności ponoszenia obciążeń związanych z ich kupnem. Własne środki finansowe zamrażane do tej pory w urządzeniach przeznaczonych do sprzedaży będzie można przeznaczyć na inne cele.

 

2 sposoby na zwiększenie konkurencyjności Państwa firmy:

 

FINANSOWANIE STOCKU

Dystrybutorzy maszyn czasami borykają się z problemem zbyt dużej ilości sprzętu na magazynie, którego nie są w stanie szybko sprzedać. Maszyny nie generują obrotu, a kapitał firmy pozostaje zamrożony. Taka sytuacja może doprowadzić do zachwiania płynności finansowej.


Jak możemy Państwu pomóc:
Proponujemy Państwu usługę finansowania stocku. Nie angażujecie Państwo własnych pieniędzy, aby posiadać w magazynie urządzenia przeznaczone na sprzedaż. Zapewnimy ich finansowanie w zamian za niewielkie miesięczne odsetki. W momencie sprzedaży maszyny klientowi finalnemu, pozbywacie się Państwo zobowiązań wobec instytucji finansującej.

 

Korzyści z finansowania stocku:

  • uwolnienie kapitału, który może być wykorzystany na inne cele, np. na rozwój przedsiębiorstwa,
  • zwiększenie płynności finansowej firmy.

 

FINANSOWANIE ZAKUPU MASZYN  OD PRODUCENTA

Dystrybutor kupując sprzęt u producenta musi zazwyczaj zapłacić całość kwoty zamówienia od razu lub w niedługim okresie. Może dojść do sytuacji, gdzie brak gotówki uniemożliwi zakup pożądanej przez dystrybutora ilości maszyn.

 

Jak możemy Państwu pomóc:
Proponujemy Państwu usługę finansowania zakupu maszyn. Nie muszą Państwo angażować własnych pieniędzy aby sprowadzić większą ilość urządzeń. Do momentu sprzedaży maszyny klientowi finalnemu, poniosą Państwo jedynie niewielkie miesięczne koszty związane ze spłatą odsetek.

 

Korzyści z finansowania zakupu maszyn od producenta:

  • dostęp do finansowania powoduje, że ograniczony dostęp do gotówki nie stanowi już istotnego problemu przy zakupie maszyn od producenta,
  • dystrybutor nie angażuje własnych środków na zakup maszyn, nie zamraża kapitału oraz nie zmniejsza swojej płynności finansowej,
  • możliwe jest wynegocjowanie lepszej ceny u producenta, ponieważ dystrybutor jest w stanie zrezygnować z kredytu kupieckiego,
  • korzystna alternatywa dla kredytu ? w odróżnieniu od tej formy finansowania, zastawy czy przewłaszczenia na maszynach nie są stosowane - dzięki temu dystrybutor nie ma dodatkowych barier przy sprzedaży sprzętu,
  • dystrybutor może oferować swoim klientom maszyny ?od ręki?, ponieważ może bez przeszkód regulować wielkość swojego stocku. Jest to niewątpliwy atut w czasach intensywnej walki konkurencyjnej.
 
JoomlaWatch Stats 1.2.6 by Matej Koval